Titles you rated
SplitRated ★ 4.5
Perfect GameRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 4.5
MasterRated ★ 4.5
SocialphobiaRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 4.5
FamilyhoodRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.5
The Last PrincessRated ★ 4.0
V.I.P.Rated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5