Titles you rated
The New KingRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Eromanga SenseiRated ★ 3.0
Homeland Season 1Rated ★ 5.0
HomelandRated ★ 5.0
HomelandRated ★ 5.0
Strike the Blood Season 1Rated ★ 3.0- www.working!!Rated ★ 5.0
Himouto! Umaru-Chan RRated ★ 3.5
New AmsterdamRated ★ 2.0
Clannad After StoryRated ★ 5.0- Black BulletRated ★ 3.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 5.0
OverlordRated ★ 5.0
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 2.0
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 5.0
ClannadRated ★ 5.0- 다큐프라임 - 킹메이커Rated ★ 0.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 2.5