Titles you rated
Dexter: ResurrectionRated ★ 4.0
Gen V Season 1Rated ★ 4.0
The Boys Season 4Rated ★ 2.5
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 3.0
The Bear Season 1Rated ★ 3.5- DexterRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0