Series
Ratings
42
Queen of ReversalsRated ★ 4.5
Mrs. CopRated ★ 5.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.0
The K2Rated ★ 3.5
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 3.5
EXO Next DoorRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.0
Innocent DefendantRated ★ 5.0
Pots of GoldRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 5.0
Hogu's LoveRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 3.5
The Sound of Your HeartRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 5.0