Movies
Ratings
65
SawRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
Cyborg SheRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 5.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
My Boyfriend Is Type BRated ★ 2.5
Marrying the MafiaRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.5
Bride WarsRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
KillersRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 5.0