Series
Ratings
44
The LegendRated ★ 2.0
LostRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 3.5
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0- Transporter: The SeriesRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 5.0