Titles you rated
Nightmare AlleyRated ★ 4.5
LifeRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 2.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.0
ItRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 2.0
SpotlightRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 1.5
A Hard DayRated ★ 2.0
Someone SpecialRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.0
A Man Called OveRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.0