Movies
Ratings
538
The FavouriteRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
CapernaumRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 2.5
SearchingRated ★ 2.5
The Seventh SealRated ★ 2.5
Modern TimesRated ★ 2.5
The Big SwindleRated ★ 2.5
HalloweenRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 2.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 2.0
Patch AdamsRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 2.5
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 2.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 2.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 2.5
Porco RossoRated ★ 3.0