Titles you rated
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- DEATH NOTERated ★ 0.5
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Mr. OsomatsuRated ★ 0.5
The ProducersRated ★ 4.0- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 5.0- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0