Movies
Ratings
387
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Close Encounters of the Third KindRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
The FirmRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The 39 StepsRated ★ 3.5
HereRated ★ 3.5
MelancholiaRated ★ 3.0
IncoherenceRated ★ 4.0
The Invisible Life of A Vida deRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.5
As Good As It GetsRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.5