Titles you rated
The PianistRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
The Legend of 1900Rated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
I Give My First Love to YouRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0