Titles you rated
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 1.5
TwentyRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
ChefRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
ClickRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0