Titles you rated
A Silent VoiceRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 2.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Mulholland DriveRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 2.0
Love ForecastRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.0