Movies
Ratings
547
TitaneRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.5
LambRated ★ 1.0
Psycho GoremanRated ★ 4.0
Yes, No, or Maybe Half?Rated ★ 0.5
One Piece: Karakuri Castle's Mecha Giant SoldierRated ★ 3.0
After YangRated ★ 4.0
YummyRated ★ 2.0
Going by the BookRated ★ 5.0
Pokémon 4Ever: Celebi - Voice of the ForestRated ★ 3.5
Pokémon: The First MovieRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.5
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 3.5
Pat & MatRated ★ 4.5
Children of MenRated ★ 4.0
The Woman in BlackRated ★ 2.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0