Titles you rated
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 4.0- Pretty Rhythm: Rainbow LiveRated ★ 5.0
- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 2.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 1.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
AliceRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 0.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0