Movies
Ratings
11
The Face ReaderRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0