Titles you rated
Martian Successor Nadesico: The Motion Picture - Prince of DarknessRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0