Titles you rated
Lust, CautionRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 2.5
Angels & DemonsRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 2.5
Taken 2Rated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 2.0
The WolverineRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 2.5
MinionsRated ★ 4.0