Titles you rated
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.5
Kamome DinerRated ★ 4.0
GyeongjuRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 5.0
DetachmentRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Julie & JuliaRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0