Movies
Ratings
34
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
HopeRated ★ 2.0
OnceRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 2.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0- BlackRated ★ 4.5