Movies
Ratings
175
The Beauty InsideRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
As OneRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.5
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 3.0
101 Dalmatians II: Patch's London AdventureRated ★ 1.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 1.0
SpellboundRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.5
2012Rated ★ 4.0
Piranha 3DRated ★ 3.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 5.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.5
HowlingRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5