Series
Ratings
30
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
The Great DoctorRated ★ 3.0
BigRated ★ 4.5
GiantRated ★ 5.0
Incarnation of MoneyRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 5.0
Tale of ArangRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 3.5