Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 2.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 1.0
GremlinsRated ★ 3.0
Steins;Gate: The Movie − Load Region of Déjà VuRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 2.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
The EqualizerRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 3.5
UnfriendedRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 4.0
A Knight's TaleRated ★ 2.5
Guns & TalksRated ★ 2.5
One Cut of the DeadRated ★ 3.0
ToysRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 3.5