Titles you rated
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
KingdomRated ★ 2.5- クロスアンジュ 天使と竜の輪舞Rated ★ 3.5
Planet WithRated ★ 3.5- The Big-O second seasonRated ★ 2.0
- The Big-ORated ★ 4.0
- Strain: Strategic Armored InfantryRated ★ 2.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 1.5
HeroesRated ★ 2.5
HeroesRated ★ 3.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 3.5
KuromukuroRated ★ 3.0
Gargantia on the verdurous PlanetRated ★ 3.5- After War Gundam XRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam 0083: Stardust MemoryRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 1.5