Titles you rated
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 5.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.5
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0