Series
Ratings
21
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
LiveRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0