Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
Rebel RidgeRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 0.5
I, The ExecutionerRated ★ 4.0- WonderlandRated ★ 1.0
The 101-Year-Old Man Who Skipped Out on the Bill and DisappearedRated ★ 4.0
The Rat CatcherRated ★ 4.0
PoisonRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5