Series
Ratings
100- 안도로이드 ~ A.I. 노우즈 러브 ? ~Rated ★ 5.0
Hana's Lazy MealsRated ★ 3.0- TrickRated ★ 4.0
- TrickRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0- TrickRated ★ 4.0
PricelessRated ★ 3.0- 정의의 아군Rated ★ 4.0
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 4.0
Freeter, Ie o KauRated ★ 3.0
The Full Throttle GirlRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5- Haken no HinkakuRated ★ 4.0
- My Boss, My HeroRated ★ 2.0
Personal TasteRated ★ 4.0
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 4.0
ShamelessRated ★ 3.0
The Office Season 1Rated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0