Series
Ratings
86
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Hacks Season 1Rated ★ 5.0
Mr. RobotRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.5
Star Trek: Discovery Season 1Rated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.5
Six Feet UnderRated ★ 5.0
Six Feet UnderRated ★ 5.0
Six Feet UnderRated ★ 5.0
Six Feet UnderRated ★ 5.0