Titles you rated
Past LivesRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 4.5
Born to Be BlueRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
A Man Called OttoRated ★ 4.0
House of GucciRated ★ 3.0
The DreamersRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0