Movies
Ratings
409
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 2.0
CapernaumRated ★ 5.0
MissingRated ★ 4.0- This is the presidentRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.5
Next SoheeRated ★ 4.0- HeroRated ★ 3.5
Enola Holmes 2Rated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 4.5
The Lives of OthersRated ★ 4.5
HuntRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 5.0