Movies
Ratings
30
Minority ReportRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
Le Grand ChefRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 5.0
Salut d’AmourRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0