Titles you rated
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Yong PalRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0