Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Room Next DoorRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 4.0
WickedRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Lady BirdRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 2.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.5