Titles you rated
TakenRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 2.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 0.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 1.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5