Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.5- Unkind WomenRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 2.0
SignalRated ★ 5.0
Hogu's LoveRated ★ 5.0- Yeonu's SummerRated ★ 3.5
My Love Eun DongRated ★ 5.0- Haneuljae's MurderRated ★ 3.5
Steal HeartRated ★ 4.5
Can We Love?Rated ★ 5.0- FamilyRated ★ 4.0
- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 3.5
Vampire IdolRated ★ 1.0