Titles you rated
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
Murder, Take OneRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 2.5
Jason BourneRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 2.5
PushRated ★ 2.0
BeetlejuiceRated ★ 3.0
ArgoRated ★ 4.0
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 2.5
RiddickRated ★ 2.0
The TransporterRated ★ 2.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0
Children...Rated ★ 2.0
X-MenRated ★ 2.5
Total RecallRated ★ 3.0
Wrath of the TitansRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.0