Movies
Ratings
599
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Kizumonogatari Part 1: TekketsuRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
PaddingtonRated ★ 3.5
The Black PhoneRated ★ 3.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 5.0
VivariumRated ★ 3.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
We Are Little ZombiesRated ★ 4.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.0
Lady MacbethRated ★ 3.5