Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Tomo-chan Is a Girl!Rated ★ 4.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom! XRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
Beastars Season 2Rated ★ 3.0
Beastars Season 1Rated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
DororoRated ★ 4.0- Air MasterRated ★ 4.0
- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 3.5
Big Windup!Rated ★ 4.0
Kaleido StarRated ★ 5.0
Mr. Osomatsu Season 2Rated ★ 3.0
Gakuen AliceRated ★ 4.0- 슈퍼갤즈Rated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Danganronpa: The AnimationRated ★ 4.0
Angels of DeathRated ★ 3.5