Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
WatchmenRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
1917Rated ★ 5.0
Speak No EvilRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 2.5
MossRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Woman of the HourRated ★ 3.0
BLUE GIANTRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0