Series
Ratings
32
Severance Season 2Rated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 5.0
American PrimevalRated ★ 3.5
This Is the Zodiac SpeakingRated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 1.5
PlutoRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.0
D.P.Rated ★ 4.0
Alias GraceRated ★ 5.0
RatchedRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.0