Titles you rated
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
GiantRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
Waiting for LoveRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Full House Take 2Rated ★ 3.5
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 1.5
Cunning Single LadyRated ★ 3.0
Birth of a BeautyRated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 2.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 5.0