Titles you rated
August RushRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 5.0
Han Gong-juRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
The CroodsRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.5