Movies
Ratings
386
FlippedRated ★ 4.0
The Wizard of OzRated ★ 4.0
DittoRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.0
Little NicholasRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
HopeRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5- The LetterRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
P.S. I Love YouRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.0