Series
Ratings
28
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
If My Wife Becomes an Elementary School StudentRated ★ 3.5
SilentRated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.5
My NameRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0