Movies
Ratings
347
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
HerRated ★ 5.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
R2B: Return to BaseRated ★ 0.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
WonderRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.0
Little ForestRated ★ 5.0