Movies
Ratings
32
Cries and WhispersRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
My Lucky StarsRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 3.0
Shirley: Visions of RealityRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
Belle & SebastianRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 5.0
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 2.5
San AndreasRated ★ 4.0
Fortune SalonRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.0
Dumb and Dumber ToRated ★ 3.0