Movies
Ratings
90
TitanicRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 2.0
InceptionRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
Still AliceRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 1.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 1.5