Series
Ratings
25 Bridal MaskRated ★ 3.5 Bridal MaskRated ★ 3.5
 My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0 My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
 Dream HighRated ★ 1.5 Dream HighRated ★ 1.5
 Rooftop PrinceRated ★ 3.5 Rooftop PrinceRated ★ 3.5
 Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0 Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
 PunchRated ★ 4.5 PunchRated ★ 4.5
 That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0 That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
 The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5 The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
 God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0 God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
 Secret GardenRated ★ 4.0 Secret GardenRated ★ 4.0
 The HeirsRated ★ 3.5 The HeirsRated ★ 3.5
 Master's SunRated ★ 4.0 Master's SunRated ★ 4.0
 I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0 I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
 Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0 Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
 Nodame CantabileRated ★ 3.0 Nodame CantabileRated ★ 3.0
 The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5 The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
 Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0 Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
 It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5 It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
 Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5 Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
 Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.5 Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.5