Titles you rated
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
What Happens to My Family?Rated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
4 Legendary WitchesRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 1.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 1.5
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 1.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.0- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 2.5